Služby

 

Kuchyně

Společně s Vámi pomáháme realizovat vaši představu o Vaší nové kuchyni. Po konzultaci přenášíme návrhy do 3D podoby. Laminátové desky značky Egger a Kronospan tloušťky 18 a 36 mm patří k nejkvalitnějším materiálům na trhu. Společně s plastovými hranami ABS tlouštěk 0,5 , 1 a 2 mm tak získáváme moderní vzhled a odolnost proti mechanickému poškození. Další alternativou především na dvířka jsou dřevovláknité desky MDF, které se povrchově upravují stříkáním laky (např. vysoký lesk), nebo speciální fólií. Zárukou nejvyšší kvality jsou kování značky BLUM a FVG.

 

Nábytek

Laminátové desky značky Egger a Kronospan tloušťky 18 a 36 mm patří k nejkvalitnějším materiálům na trhu. Společně s plastovými hranami ABS tlouštěk 0,5 , 1 a 2 mm tak získáváme moderní vzhled a odolnost proti mechanickému poškození. Vybírat můžete z pestré škály dekorů a barev....

 

Rekonstrukce

Provádíme celkové rekonstrukce bytů a domů '' na klíč ''. Výhodou je komplexní dodávka služeb :

Zednické práce : výstavba nových dělících příček z bloků Ytong, sádrokartonové konstrukce (dělící příčky, snížené podhledy a stropy, bytové jádra atd...), celoplošné úpravy stěn sádrovou stěrkou, obklady koupelen a kuchyní.

Truhlářské práce : výroba kuchyní a nábytku na míru, pokládka podlah, výroba dveří a stolů a mnoho dalšího.

 

Masiv

Vyrábíme pergoly, terasy, podlahy, zábradlí, ploty, dveře, stoly, postele a mnoho dalších bytových doplňků dle přání zákazníka. Používáme jak domácí, tak i exotické dřeviny, které následně povrchově upravujeme ( lakování stříkáním, druhy lazur, voskování....).